ثبت نام آزمون دکتری ۹۷

آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۷

توسط
آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۷
Rate this post

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد پزشکی ۹۷ خبر داد و گفت: ۷۴ هزار داوطلب در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۹۷ در این آزمون باهم رقابت می کنند.


به گزارش اخبار ارشد فست زبان، محمدحسین پورکاظمی افزود: آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۷ در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر ماه ۹۷ در چهار نوبت برگزار می شود.

وی افزود: ۷۴ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند که این تعداد در ۸۲ رشته در قالب ۵۱ مجموعه به رقابت می پردازند. در حدود ۷۵ درصد داوطلبان این آزمون را زنان و ۲۵ درصد را مردان تشکیل می دهند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: آزمون در ۳۰ مرکز استان برگزار می شود و تنها در استان البرز حوزه امتحانی نداریم.

وی یادآور شد: کلید اولیه سوالات کلیه رشته ها از ساعت ۱۸ عصر ۱۶ تیرماه ۹۷ از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است. داوطلبان در صورت اعتراض به سئوالات می توانند اعتراض خود را از ۱۶ تیر تا ساعت ۱۸ روز ۱۹ تیر براساس فرم اعلام شده در انتهای دفترچه سوال آزمون، فقط بصورت اینترنتی ارسال کنند.

پورکاظمی یادآور شد: کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۷ در روز ۳۰ تیرماه ۹۷ اعلام خواهد شد. زمان دریافت کارنامه علمی اولیه و دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل و ظرفیت پذیرش دانشگاه های پذیرنده و شروع انتخاب رشته محل نیمه اول مرداد ماه است.

منبع: خبرگزاری مهرنیوز

مطالب مرتبط

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + = 23