آغاز تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

آغاز تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی پزشکی وزارت بهداشت

توسط
آغاز تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی پزشکی وزارت بهداشت
۵ (۱۰۰%) ۴ votes

به گزارش اخبار دکتری فست زبان، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی و آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی خبر داد.


دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرگزاری مهرنیوز افزود: مهلت تکمیل ظرفیت برای آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی از چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶ آغاز می شود و شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ پایان می پذیرد. 

داوطلبان می توانند از امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه تا روز جمعه ۲۸ مهر ماه برای ثبت نام به آدرس سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

وی افزود: سعی می شود در کوتاه ترین فرصت زمانی نتیجه تکمیل ظرفیت را برای داوطلبان اعلام کنیم تا بتوانند تحصیل خود را در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ آغاز کنند.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: حدود ۵۰ نفر ظرفیت جدید در آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی و حدود ۴۰۰ نفر ظرفیت جدید آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی اعلام شده است و داوطلبان می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
وی یادآور شد: تمامی داوطلبان آزمون های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد گروه های علوم پزشکی که در این آزمون ها شرکت کرده اند و چه پذیرفته شده و چه پذیرفته نشده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
همچنین این را هم باید اضافه کرد ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد از ۲۶ لغایت ۲۸ مهر و ثبت نام مقطع دکترا از ۲۶ لغایت ۲۹ مهرماه خواهد بود. طبق این خبر این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

یادآور می شود آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۶ روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه ۹۶ و آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) ۴ خرداد ۹۶ برگزار شده است.

نتیجه هر دو آزمون پیش از این منتشر شده است و مرحله تکمیل ظرفیت به دلیل عدم تکمیل ظرفیت در برخی کدرشته ها اعلام شده است.
منبع این خبر: خبرگزاری مهر نیوز, خبرگزاری ایسنا
لینک این خبر: http://phd.fastzaban.com/phd-takmil-behdasht

مطالب مرتبط

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 65 = 71