بسته کامل زبان عمومی ارشد و دکتری

بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری ۹۸

توسط
بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری ۹۸
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

بسته زبان عمومی ارشد – دکتری ۹۸ فست زبان شامل سه کتاب شگفت انگیز مجموعه Fast است. برای آشنایی با این بسته ادامه مطلب را مطالعه نمایید.


بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری شامل جامع ترین و کامل ترین منابع آزمون‌های زبان در ایران است.

کتاب Fast Grammar (گرامر جامع آزمون های زبان)

این کتاب شامل مهارت های گرامر بر اساس برترین منابع گرامر زبان انگلیسی است بهمراه مثال های کاربردی با ترجمه فارسی و همچنین تست های گرامر آزمون های دکتری از سال ۹۳ تا سال ۹۷ کلیه رشته ها با تحلیل و پاسخ تشریحی. با مطالعه کتاب Fast Grammar شما تمام مطالب لازم برای مبحث گرامر آزمون ارشد و دکتری را یاد می گیرید و دیگر نیاز به خواندن هیچ کتاب دیگری برای زبان عمومی ارشد و دکتری ندارید.
حجم مناسب کتاب فست گرامر (۱۵۰ صفحه توضیحات) به گونه‌ای است که شما با صرف زمان ۴ هفته و روزی ۲ ساعت می‌توانید به اندازه‌ای سطح گرامر خود را بالا ببرید که سوالات زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری را براحتی جواب بدهید.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست گرامر

کتاب Fast Reading (درک مطلب جامع آزمون های زبان)

این کتاب شامل مهارت های لازم جهت پاسخگویی به سوالات ریدینگ یا درک مطلب آزمون ارشد و دکتری می باشد. همچنین نمونه درک مطلب‌های آزمون های مختلف از دیگر مزیت های کتاب Fast Reading است. متن‌ها در کتاب فست ریدینگ ترجمه شده‌اند و سوالات نیز پاسخ تشریحی دارند. متن زبان عمومی آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری تا سال ۹۷ در کتاب فست ریدینگ آورده شده است.
حجم بسیار مناسب کتاب فست ریدینگ به گونه‌ای است که شما براحتی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی مطالب درک مطلب زبان انگلیسی لازم برای پاسخگویی به سوالات زبان عمومی ارشد و دکتری را یاد بگیرید.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست ریدینگ

کتاب Fast Vocab (واژگان جامع آزمون های زبان)

یکی از مهمترین مباحث زبان انگلیسی برای آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری، دامنه واژگان است. برای این منظور منابع بسیار مختلف و زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام به گونه‌ای شما را آماده می‌کند. اما کتاب Fast Vocab با شیوه‌ای منحصربفرد، تمامی لغات لازم برای آزمون‌های ارشد و دکتری را یک کتاب با حجم بسیار مناسب جمع‌آوری کرده است.
این کتاب شامل لغات سه کتاب ۵۰۴ واژه، لغات ضروری تافل و کتاب ۱۱۰۰ واژه بارونز است که مبتنی بر روش یادگیری علمی لایتنر است. برای هر لغت یک مثال بسیار کاربردی بهمراه ترجمه فارسی آورده شده است و همچنین نقش لغات در جایگاه‌های مختلف ذکر شده است. در پایان کتاب نیز ۳ آزمون جامع با پاسخ کاملا تشریحی آورده شده است.
این کتاب شامل ۶۰ درس ۱۲ لغتی می‌باشد که شما می‌توانید با برنامه‌ریزی منظم این کتاب را در عرض یک ماه مطالعه کنید.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست وکب

جمع‌بندی نهایی
این بسته در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را به شما می‌دهد و می‌توانید با خیال راحت قبولی خود را در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری تضمین کنید. زیرا خیلی از داوطلبان آزمون‌های ارشد و دکتری در درس زبان انگلیسی ضعیف هستند و یا این درس را کنار می‌گذارند. اما نگران نباشید با خیال راحت دروس تخصصی خود را مطالعه کنید و ۲ ماه قبل از آزمون شروع به مطالعه این بسته کنید و به درصدهای بالای زبان عمومی فکر کنید.

توجه مهم: داوطلبان آزمون دکتری ۹۸ لطفا در صورت تهیه بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری فست زبان هیچ منبع و یا کتاب دیگری را مطالعه نکنند!

بسته زبان عمومی ارشد - دکتری ۹۸

کانال زبان عمومی دکتری ۹۸: https://t.me/FastZaban
فروم پرسش و پاسخ آزمون دکتری ۹۸: http://forum.fastzaban.com

مطالب مرتبط

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 3 = 4