بسته زبان عمومی دکتری ۹۷

بسته زبان عمومی آزمون دکتری ۹۷

توسط
بسته زبان عمومی آزمون دکتری ۹۷
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

بسته زبان عمومی دکتری ۹۷ فست زبان شامل سه کتاب شگفت انگیز مجموعه Fast است. برای آشنایی با این بسته ادامه مطلب را مطالعه نمایید.


بسته زبان عمومی آزمون دکتری شامل جامع ترین و کامل ترین منابع آزمون های زبان در ایران است.

کتاب Fast Grammar (گرامر جامع آزمون های زبان)

این کتاب شامل مهارت های گرامر بر اساس برترین منابع گرامر زبان انگلیسی است بهمراه مثال های کاربردی با ترجمه فارسی و همچنین تست های گرامر آزمون های دکتری از سال ۹۳ تا سال ۹۷ کلیه رشته ها با تحلیل و پاسخ تشریحی
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست گرامر

کتاب Fast Reading (درک مطلب جامع آزمون های زبان)

این کتاب شامل مهارت های لازم جهت پاسخگویی به سوالات ریدینگ آزمون دکتری می باشد. همچنین نمونه درک مطلب های آزمون های مختلف از دیگر مزیت های کتاب Fast Reading است.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست ریدینگ

کتاب Fast Vocab (واژگان جامع آزمون های زبان)

این کتاب شامل لغات سه کتاب ۵۰۴، لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز است که مبتنی بر روش یادگیری علمی لایتنر است. برای هر لغت یک مثال بسیار کاربردی بهمراه ترجمه فارسی آورده شده است و همچنین نقش لغات در جایگاه های مختلف ذکر شده است. در پایان کتاب نیز ۳ آزمون جامع با پاسخ کاملا تشریحی آورده شده است.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست وکب

توجه مهم: داوطلبان آزمون دکتری ۹۷ لطفا در صورت تهیه بسته زبان عمومی آزمون دکتری هیچ منبع و یا کتاب دیگری را مطالعه نکنند!
توجه مهم ۲: این بسته بمدت محدود به قیمت ۵۴ هزار تومان و ارسال رایگان به سراسر کشور توسط گروه آموزشی فست زبان ارائه می شود.

کانال زبان عمومی دکتری ۹۷: https://t.me/PHD_FastZaban
فروم پرسش و پاسخ آزمون دکتری ۹۷: http://forum.fastzaban.com

مطالب مرتبط

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =